تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۲-۱۰:۴۷ ق.ظ
کد خبر : 16901
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرمانده انتظامي شهرستان لاهيجان خبر داد

دستگیری قمار باز معروف توتو لاهیجان

مامورین پلیس اطلاعات پس از دستگیری متهم و بازرسی از منزل وی تعداد ۹۲۶۰ برگ توتو و مبلغ ۱۶۸۴۰۰۰۰تومان وجه نقد حاصل از بازی توتو و تعداد ۱۴ عدد ماشین حساب جهت محاسبه مبالغ دریافتی،۴ عدد دفتر ثبت اسامی و غیره … کشف و ضبط نمودند.

ghasemiبه گزارش ۸دی نیوز فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از دستگیری قمار باز معروف این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمود قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان استان گیلان در تشریح این خبر گفت: برابر گزارش های واصله و تماسهای مردمی در خصوص گسترش قمار در پوشش پیش بینی نتایج بازی فوتبال، با انتشار و توزیع برگه هایی تحت عنوان «توتو» در سطح شهرستان، این امر نگرانی خانواده ها و مسئولین شهری را در بر داشته، مورد در دستور کار مامورین پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ محمود قاسمی افزود: مامورین پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی در یک عملیات موفقعت آمیز و پس از ساعت ها کار اطلاعاتی، فردی به هویت معلوم از عاملین اصلی برگزاری، پخش، محاسبه وجوه جمع آوری شده و هدایت زیر شاخه هایی درسطح شهرستان و شهرستانهای همجوار بوده شناسایی و ضمن هماهنگی با مراجع قضایی در طی یک اقدام غافلگیرانه با رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی و حقوق شهروندی وی را دستگیر نمودند.

وی ادامه داد: مامورین پلیس اطلاعات پس از دستگیری متهم و بازرسی از منزل وی تعداد ۹۲۶۰ برگ توتو و مبلغ ۱۶۸۴۰۰۰۰تومان وجه نقد حاصل از بازی توتو و تعداد ۱۴ عدد ماشین حساب جهت محاسبه مبالغ دریافتی،۴ عدد دفتر ثبت اسامی و غیره … کشف و ضبط نمودند.

toto

سرهنگ پاسدار محمود قاسمی در پایان از تشکل پرونده برای متهم و ارسال آن به مراجع قضایی خبر داد و تصرح کرد: پلیس از هیچ اقدامی قانونی جهت تثبیت و ارتقاء امنیت، خصوصا امنیت اقتصادی و معیشتی که از خواسته های به حق مردم است اغماض نخواهد کرد و با اخلال گران نظم اقتصادی مطابق متن صریح قانون عمل خواهد کرد.

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه