تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۲-۹:۴۳ ق.ظ
کد خبر : 16871
نسخه چاپی نسخه چاپی
همسر شهید انصاری تأکید کرد

ماجد الماجد عامل تروریست انفجار مقابل سفارت ایران بازیچه سرویس اطلاعاتی عربستان بود

همسر شهید حجت‌الاسلام انصاری: ماجدالماجد بازیچه سرویس اطلاعاتی عربستان و عروسک خیمه‌شب بازی این سرویس برای حمله تروریستی به سفارت ایران در لبنان بود.دولت لبنان دلایل قانع‌کننده‌ای پیرامون مرگ ماجد الماجد اعلام کند

به گزارش ۸دی نیوز همسر شهید حجت‌الاسلام انصاری رایزن فرهنگی ایران در لبنان در گفتگو با تسنیم، اظهار کرد: از زمانی‌که حمله تروریستی مقابل سفارت ایران  اتفاق افتاد، پشت‌پرده این داستان برای همه مشخص بود.

وی با بیان اینکه محاکمه عادلانه و مجازات این تروریست‌ها و به‌ویژه ماجد الماجد خواسته خانواده شهید انصاری و مردم ایران بود، افزود: همان‌گونه که امام علی(ع) قاتل خویش را به قصاص محکوم کردند ما هم خواستار قصاص و محاکمه و مشخص شدن کشورهای پشت‌پرده جنایت تروریستی مقابل سفارت ایران بودیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه خداوند حامی مؤمنان است، گفت: ماجد الماجد ظالمی بود که توسط ظالمان به هلاکت رسید و این نوع مرگ وعده الهی نابودی ستمکاران است.

139210111655162581840993

ماجد الماجد بازیچه سرویس اطلاعاتی عربستان بود

همسر شهید حجت‌الاسلام انصاری خاطرنشان کرد: ماجدالماجد بازیچه سرویس اطلاعاتی عربستان و عروسک خیمه‌شب بازی این سرویس برای حمله تروریستی به سفارت ایران در لبنان بود.

وی با بیان اینکه سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای پادشاهی منطقه ابزاری برای اجرای برنامه‌های سرویس‌های جاسوسی غربی هستند، گفت: از دولت و ارتش لبنان می‌خواهیم تحقیقات خود را در زمینه نشان دادن پشت‌پرده جنایت تروریستی مقابل سفارت ایران در لبنان انجام دهند.

ansari

دولت لبنان دلایل قانع‌کننده‌ای پیرامون مرگ ماجد الماجد اعلام کند

همسر شهید حجت‌الاسلام انصاری، با تأکید بر اینکه اعلام مرگ مشکوک ماجد الماجد به‌دلیل بیماری مورد قبول نیست، تصریح کرد: مرگ ماجد الماجد بسیار مشکوک بوده دولت لبنان باید دلایل قانع‌کننده‌ای را اعلام کند.

وی افزود: ماجد الماجد از بیمارستان مرخص شده بود و به بهبودی کامل رسیده بود ولی پس از دستگیری توسط ارتش یک بار دیگر به بیمارستان منتقل و پس از آن خبر مرگش منتشر شد.

مرگ مشکوک ماجد الماجد رسوایی جدید سرویس اطلاعاتی عربستان/ ضرورت پیگیری زوایای پنهان پرونده

فرزند شهید حجت‌الاسلام انصاری رایزن فرهنگی ایران در لبنان نیز پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم خواستار پیگیری زوایای پنهان این پرونده شده بود.

مهدی انصاری با بیان “از بازداشت ماجد الماجد سرکرده تروریست‌هایی که عاملان انفجار مقابل سفارت ایران در لبنان بودند، خوشحال بودیم” اظهار کرد: امیدوار بودیم ماجد الماجد و تروریست‌های همکار این جنایتکار بین‌المللی محاکمه شوند.

وی با بیان اینکه خانواده شهید انصاری خواهان استرداد ماجد الماجد برای محاکمه به ایران بود، افزود: آخرین جنایت این تروریست بین‌المللی انفجار مقابل سفارت ایران در لبنان بود.

فرزند شهید انصاری، با تأکید بر اینکه مرگ مشکوک ماجد الماجد رسوایی بزرگی برای سرویس اطلاعاتی عربستان و رژیم صهیونیستی است، گفت: از سران لبنان و وزارت امور خارجه کشورمان می‌خواهیم پیگیر تحقیقات کامل در زمینه حمله تروریستی به سفارت ایران در لبنان باشند.

ansari3

ماجد هفته گذشته از بیمارستان مرخص شده بود و بیماری نداشت

انصاری خاطرنشان کرد: برخی رسانه‌های عربی وابسته به لابی صهیونیستی اعلام کرده‌اند که ماجد الماجد به‌دلیل بیماری مرده در حالی که ماجد هفته گذشته از بیمارستان مرخص شده بود و بیماری نداشت.

وی با بیان اینکه پیگیری زوایای پنهان پرونده ماجد الماجد مطالبه خانواده شهید انصاری و تمام ملت ایران است، اظهار کرد: تروریست‌ها به سفارت ایران حمله کردند و مردم ایران از این مسئله متأثرند و منتظر محاکمه عاملان این حمله تروریستی هستند.

وی افزود: ماجد الماجد به‌تنهایی نمی‌توانست حمله تروریستی به سفارت ایران در لبنان را طراحی و اجرایی کند و به‌طور قطع سرویس‌های اطلاعاتی عربستان و رژیم صهیونیستی به این جنایتکار کمک کردند.

سازمان ملل در مورد جنایات ماجد الماجد تحقیق کند/ مرگ مشکوک ماجد به‌نفع حامیان این جنایتکار بین‌المللی است

فرزند شهید انصاری تصریح کرد: از دبیرکل سازمان ملل و سران کشورهایی که در ظاهر شعار آزادی و دموکراسی سر می‌دهند، می‌خواهیم تا در مورد جنایات ماجد الماجد تحقیق کنند.

وی افزود: مرگ مشکوک ماجد الماجد به‌نفع حامیان این جنایتکار بین‌المللی است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه