بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۲-۹:۰۴ ق.ظ
کد خبر : 16851
نسخه چاپی نسخه چاپی
با حکم محمد ابراهيم خليلي، شهردار رشت

الیاس توانافر مشاور عالی شهردار رشت شد + تصاویر

الیاس توانافر: با همراهی شما عزیزان امیدوارم در جهت عمران و آبادانی شهر رشت گام های مهمی برداشته شود ، همه در قالب یک سیستم شهری می باشیم و هر کدام در پست هایی که هستیم باید با افتخار عمل کنیم تا تیم موفقی در خدمت به مردم داشته باشیم.

به گزارش ۸دی نیوز در مراسم معارفه مشاور عالی شهردار رشت ، محمد ابراهیم خلیلی شهردار رشت با اشاره به این مطلب که شخصیت افراد نشان دهنده شأن انسان ها و تاثیرگذاری آنها در امور محوله است ، در مواقع بحرانی و سختیها شخصیت افراد تجلی پیدا می کند ، هر چند الزاماً بحران شخصیت ساز نیست اما بروز شخصیت می کند.

 

ell1
وی افزود : در شهرداری نیز به لحاظ مسئولیت اجتماعی که داریم ارائه خدمات مطلوب تر می تواند شخصیت مدیران و مسئولان را نشان دهد ، موضوعات مختلف در شهرداری بسیار زیاد است ، معاونین و شهرداران مناطق باید باتدبیر جهت تقسیم بندی و اجرای کارها اقدام نمایند.

 

 

 

ell
محمد ابراهیم خلیلی انتخاب مشاور عالی در امور اجرایی  را گامی جهت انتخاب افراد تاثیرگذار جهت ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان عنوان نمود و خواستار همکاری تمامی مدیران با ایشان گردید.

 

 

   ell3

شهردار رشت افزود : این انتخاب بر اساس تعهد ، تجربه و شایستگی جناب حاج الیاس توانافر صورت پذیرفته و امیدواریم که با در نظر گرفتن عدالت  و بهره مندی از تمامی ظرفیت ها و بر اساس  سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد محیط سالم شهری  شاهد اقدام ایشان باشیم. 


ell2

وی تصریح کرد : انتخاب مشاور عالی برای نظارت مجموعه نیست بلکه باعث تقویت مدیران شایسته و مقتدر می گردد تا توسعه شهری مطلوبی رقم زنیم.
در ادامه حاج الیاس توانافر مشاور عالی شهردار در امور اجرایی گفت : با همراهی شما عزیزان امیدوارم در جهت عمران و آبادانی شهر رشت گام های مهمی برداشته شود ، همه در قالب یک سیستم شهری می باشیم و هر کدام در پست هایی که هستیم باید با افتخار عمل کنیم تا تیم موفقی در خدمت به مردم داشته باشیم.
وی افزود : شاید زحمات این مجموعه از بیرون دیده نشود اما از نزدیک کار این عزیزان بسیار با ارزش است ، و باید با همکاری صمیمانه رضایت را به شهر و شهروندان برگردانیم. شهر رشت باید از لحاظ شاخص های توسعه ، رشد کند و این مهم با همراهی و همدلی شما همکاران مهیا می گردد.

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه