تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۲-۱۲:۰۶ ب.ظ
کد خبر : 16728
نسخه چاپی نسخه چاپی
طبق بررسی های مشرق؛

ناکامی پروژه تطهیر خاتمی/ ‘شکست ما حتمی است’

به دنبال انتشار خبری در رسانه‌های اصولگرا مبنی بر پروژه تطهیر سازی محمد خاتمی به بهانه برگزاری نشست احزاب در وزارت کشور، مسوولان وزارت کشور از دعوت خاتمی و موسوی خوئینی ها به عنوان دبیر کل و رئیس شورای مرکزی خودداری کرده و از مجید انصاری به عنوان نماینده مجمع روحانیون دعوت به عمل آورده اند.

به گزارش ۸دی نیوز، به دنبال انتشار خبری در رسانه‌های اصولگرا مبنی بر پروژه تطهیر سازی محمد خاتمی به بهانه برگزاری نشست احزاب در وزارت کشور، مسوولان وزارت کشور از دعوت خاتمی و موسوی خوئینی ها به عنوان دبیر کل و رئیس شورای مرکزی خودداری کرده و از مجید انصاری به عنوان نماینده مجمع روحانیون دعوت به عمل آورده اند.

در همین حال، مشرق نوشت،‌ در دیدار تعدادی از اعضای مجمع روحانیون با محمد خاتمی، بحث انتخابات مجلس آینده مطرح می شود. خاتمی تصریح می کند برای پیروزی در انتخابات مجلس چاره ای جز وحدت اصلاح طلبان با جریان دولتی اعتدال نداریم.

یکی از اعضای مجمع که نزدیک به دولت است می گوید تا آنجا که من اطلاع دارم دولتی ها بنا دارند لیست مستقل بدهند و با هیچ جریان سیاسی دیگر ائتلاف نخواهند کرد. خاتمی در پاسخ به این سخنان می گوید اگر اینگونه باشد شکست ما در انتخابات آینده حتمی است.

از سوی دیگر،‌ محمد خاتمی از عملکرد آشفته اصلاح طلبان در شورای شهر تهران به شدت انتقاد کرده و گفته است چرا باید قالیبافی که در انتخابات از اصلاح طلبان زخم خورده بتواند دوباره شهردار شود. بعد هم با وجود ۱۴ عضو، آن قدر در شورا بد عمل کنیم که تمامی کمیسیون ها و کمیته های مهم شورا را به اصولگرایان بدهیم./ جهان

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه