تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۲-۱:۲۰ ب.ظ
کد خبر : 1660
نسخه چاپی نسخه چاپی
دبیر برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی محدثه در گفتگو با 8دی نیوز:

پایان مهلت ارسال آثار به مسابقه وبلاگ نویسی “محدثه” تاساعت ۲۴ امشب

دبیر برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی روز دختر “محدثه” گفت: از پایان مهلت ارسال آثار تا ساعت ۲۴ امروز(شنبه) برای شرکت در این مسابقه خبر داد و گفت: فرصت ارسال آثار تمدید دیگری نخواهد داشت.

مرتضی مهرورز دبیر برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی روز دختر “محدثه” در گفتگو با خبرنگار ۸دی نیوز از پایان مهلت ارسال آثار تا ساعت ۲۴ امروز(شنبه) برای شرکت در این مسابقه خبر داد و گفت: فرصت ارسال آثار تمدید دیگری نخواهد داشت.

مدیر مرجع وبلاگ نویسان استان گیلان در تشریح اهداف و چشم انداز این مسابقه وبلاگ نویسی افزود: مسابقه وبلاگ نویسی “محدثه” در راستای فعال سازی کاربران اینترنتی و طراحان گرافیکی در ترویج حجاب و عفاف در سطح فضای مجازی و جامعه، در دو بخش گرافیک و یادداشت کوتاه توسط وبلاگستان ۸ دی – مرجع وبلاگ نویسان گیلانی برگزار می گردد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان آثار خود را در زمینه های یادداشت کوتاه و گرافیک از ۴ شهریور لغایت ۱۶ شهریور در قالب پست در وبلاگ شخصی خود و ارائه لینک آن به وبلاگستان ۸ دی برای ما ارسال نموده اند.

مهرورز تأکید کرد: این مسابقه در ۵ موضوع حجاب و عفاف، حیا و وقار، دختر مسلمان، سبک زندگی دختر ایرانی، زن مقاومت و بیداری اسلامی برگزار گردیده است و تاکنون قریب به ۱۶۰ اثر برای ما ارسال شده است.

مدیر وبلاگستان ۸دی در پایان اظهار داشت: در دهه کرامت آثار برگزیده در دو بخش گرافیک و یادداشت کوتاه معرفی خواهد شد و از نفرات برتر توسط مرجع وبلاگ نویسان استان گیلان تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.

mohaddese

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه