تاریخ انتشار : ۸ دی ۱۳۹۲-۱۰:۲۲ ق.ظ
کد خبر : 15996
نسخه چاپی نسخه چاپی

زوکس، خودروی تمام اتوماتیک آینده +تصاویر

موتور این خودرو دارای سیستم جالبی است به طوری که دارای حرکت در ۳۶۰ درجه خواهد بود. هر ساله طرح هایی رونمایی می شود که خودروهای کنترل اتوماتیک نامیده شده و توانایی انجام بسیاری کارها را دارند.

به گزارش ۸دی نیوز، دنیای فناوری به سوی اتوماسیون یا همان مکانیزه شدن حرکت می کند. در این دنیا همه چیز به صورت فناورانه و تنها با استفاده از هوش مصنوعی کار می کند این کمک می کند تا انسان ها به دیگ کارهای خود رسیده و ربات ها جایگزین آن ها می شوند.
خودروهای اتوماتیک از این دسته فناوری ها هستند که انسان ها به دنبال رسیدن به  آن بوده و طرح های زیادی را در اینباره پیشنهاد می کنند. هر ساله طرح هایی رونمایی می شود که خودروهای کنترل اتوماتیک نامیده شده و توانایی انجام بسیاری کارها را دارند.

1879237_648

“زوکس” خودرویی است که اواخر سال ۲۰۱۳ رونمایی شده است و حالا به یکی از طرح های واقع بینانه تبدیل شده است. در این طرح خودرو تمام کارهای لازم را انجام داده و مسافرین تنها از مناظر اطراف لذت خواهند برد. این خودرو هیچ شیشه جلو یا عقبی ندارد و تمام آن به بدنه آیرودینامیک پیوند خورده است.

1879238_288

ین خودرو برای استفاده های شخصی یا برای راهنمایی توریست ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت و امکانات رفاهی درون آن کاملا تکمیل است. هوش مصنوعی این خودرو نیز توسط یک کامپیوتر قدرتمند مرکزی کنترل شده و تمام حرکات تحت نظارت آن خواهد بود.
موتور این خودرو دارای سیستم جالبی است به طوری که دارای حرکت در ۳۶۰ درجه خواهد بود. این خودرو دیگر نیاز به دور زدن های دوفرمان یا هر گونه دور زدن دیگر ندارد زیرا خودرو در تمامی جهات حتی با کمترین درجه پیچش هم حرکت می کند./ باشگاه خبرنگاران

 

1879240_4701879239_384

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه