بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۳۹۲-۱۲:۵۵ ق.ظ
کد خبر : 15540
نسخه چاپی نسخه چاپی
کوثری:

پرونده مهدی هاشمی مفتوح است/قوه قضائیه نتیجه این پرونده را زودتر اعلام کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: متاسفانه خیلی از افراد که دم از دلسوزی برای اسلام و نظام و اینکه ما برای اسلام مبارزه کرده ایم و زندان رفته ایم و در کنار امام بودیم، می زنند وقتی در عمل نوبت به اجرای قانون برای خودشان می رسد همه احکام و ارزش ها و هنجار ها را کنار می گذارند و حرف خودشان را می زنند.

به گزارش ۸دی نیوز، اسماعیلی کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در خصوص عدم محاکمه مهدی هاشمی اظهار داشت:متاسفانه خیلی از افراد که دم از دلسوزی برای اسلام و نظام و اینکه ما برای اسلام مبارزه کرده ایم و زندان رفته ایم و در کنار امام بودیم، می زنند وقتی در عمل نوبت به اجرای قانون برای خودشان می رسد همه احکام و ارزش ها و هنجار ها را کنار می گذارند و حرف خودشان را می زنند.

وی افزود: مهدی هاشمی هم مصداق همین مسئله است. قوه قضائیه در قبال رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی و محاکمه وی کوتاهی کرده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه گفت: قوه قضائیه بنا به وظیفه اش باید بیاید و مهدی هاشمی را محاکمه کند و اگر توان چنین کاری را ندارد لازم است که به مردم توضیح دهد و دلایل این کوتاهی خود را بیان کند.

کوثری تصریح کرد: انتظار مردم ما این است که در جامعه احکام الهی پیاده شود و در کنار آن بین فرزند این فرد یا آن فرد هم فرقی گذاشته نشود .اما اگر چنین چیزی تحقق نیابد می توان گفت، که ما پیرو احکام و مبانی اسلام نبوده ایم و جانب عدالت را رعایت نکرده ایم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این پرونده هنوز باز است و امید است که هرچه سریعتر قوه قضائیه به پرونده مهدی هاشمی رسیدگی کند و نتایج آن را به مردم اعلام کند./ دانا

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه