بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۳ دی ۱۳۹۲-۱۲:۲۰ ق.ظ
کد خبر : 15402
نسخه چاپی نسخه چاپی
روزنامه صهیونیستی دبکا:

سفر محرمانه نصرالله به تهران!!!

سید حسن نصرالله در دیدار با رهبران ایرانی‌ خود، نیاز فوری به تلافی کردن موج حملات صورت گرفته در لبنان را مطرح کرده است. درحالی‌که ایرانی‌ها هنوز از انفجارهای مقابل سفارت خود در لبنان عصبانی هستند.

به گزارش ۸دی نیوز، روزنامه صهیونیستی دبکا نوشت:

“انفجارهای اخیر لبنان در برابر سفارت ایران با ۲۳ کشته و ۱۴۶ زخمی و انفجارهای دیگری در نزدیکی مقرهای حزب‌الله و ترور فرمانده این گروه، حزب‌الله به مقابله با جنگ اطلاعاتی که برضد اهداف و رهبران این گروه و همچنین مواضع ایران آغاز شده، وا داشته است.”

“حزب‌الله و ایران به عربستان مظنون هستند اما یکی از نمایندگان حزب‌الله، اسرائیل را عامل انفجارهای اخیر لبنان می‌داند.”

“به گزارش منابع اطلاعاتی دبکا در ایران، نگرانی سید حسن نصرالله هفته گذشته به حدی رسید که در سفری محرمانه به تهران برود.”

“نصرالله در دیدار با رهبران ایرانی‌ خود، نیاز فوری به تلافی کردن موج حملات صورت گرفته در لبنان را مطرح کرده است. درحالی‌که ایرانی‌ها هنوز از انفجارهای مقابل سفارت خود در لبنان عصبانی هستند.”

“دو هفته پس از این انفجارها حسن اللقیس فرمانده ارشد حزب‌الله که در تدارک تلافی حمله به سفارت ایران بود، درعملیاتی از فاصله نزدیک ترور شد.”

“در پی این حمله و همچنین هدف قرار گرفتن دو افسر اسرائیلی در منطقه مرزی، نیروهای ارتش اسرائیل و حزب‌الله در مرزهای خود به حالت آماده باش درآمدند و خود را برای رویارویی احتمالی در صورت تأیید حمله حزب‌الله به نظامیان اسرائیلی، آماده کردند.”

“سفیر آمریکا در بیروت اما دولت لبنان را تشویق کرد تا اعلام کند که سربازی که بسوی نیروهای اسرائیلی آتش گشوده، ناپدید شده است. میشل سلیمان رئیس جمهور و نجیب میقاتی نخست وزیر لبنان نیز با استفاده از این فرصت، اعلام کردند که این سرباز با انگیزه شخصی اقدام کرده و مجازات خواهد شد.”

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه