تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۲-۹:۲۵ ق.ظ
کد خبر : 15128
نسخه چاپی نسخه چاپی
امام جمعه رشت تأکید نمود:

اگر دولت روحانی گام به گام عقب‌ نشینی کند آمریکا گام به گام جلو می‌ آید

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه دولت روحانی باید به مسایل توجه داشته باشد، بیان نمود: اگر دولت گام به گام عقب‌نشینی کند آمریکا گام به گام جلو می‌آید.

به گزارش ۸دی نیوز، آیت الله زین العابدین قربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت با اشاره به اهمیت برنامه های هسته ای ایران اظهار کرد: انرژی صلح آمیز هسته ای حق مسلم ملت ایران می باشد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه دولت آمریکا لیاقت اعتماد ایرانی ها را ندارد، تأکید کرد: هر ملتی به دولت آمریکا اعتماد کند نتیجه اش ضرر و خسران است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه دولت روحانی باید به مسایل توجه داشته باشد، بیان نمود: اگر دولت گام به گام عقب‌نشینی کند آمریکا گام به گام جلو می‌آید.

وی با هشدار به دولت روحانیخاطرنشان کرد: اگر دیدید بعضی جاها فشار بی‌حساب وارد می‌کنند، مذاکره را تعطیل کنید.

آیت الله قربانی با اشاره به حضور تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای در ژنو، ابراز نمود: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند ما به غربی‌ها و آمریکا اعتماد نداریم اما مخالفتی با مذاکره کردن و حل مسئله هسته‌ای نداریم، لذا می‌بینیم که هنوز مرکب توافقنامه ژنو خشک نشده که تحریم‌های جدید علیه جمهوری اسلامی اعمال کردند و اکنون ادعا می‌کنند که اگر ایران غنی‌سازی را ادامه دهد و مسئله حقوق بشر را رعایت نکند و اسرائیل را به رسمیت نشناسد و همچنان حامی سوریه و حزب‌الله  باشد، تحریم‌های جدید نسبت به ایران اعمال خواهیم نمود.

امام جمعه رشت با تاکید بر زنده نگه داشتن عاشورا و اربعین حسینی، اذعان داشت: بیداری دنیای اسلام با زنده نگه داشتن روح حماسه حسینی ممکن می‌گردد و تبعا الهام‌بخشی قیام امام حسین(ع) جهان‌گیر خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در گیلان خاطرنشان نمود: اربعین مهمترین راز ماندگاری قیام حضرت امام حسین(ع) است که رشادت ها، دلاوری ها و ایثارگری های  این امام همام  و یاران باوفایش را به بشریت یادآوری می کند.

وی همچنین به روز وحدت حوزه و دانشگاه اشاره کرد و افزود: بیست و هفتم  آذرماه سالروز شهادت آیت ‌الله مفتح بزرگمرد تاریخ ایران اسلامی است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه