تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۲-۲:۰۳ ب.ظ
کد خبر : 14899
نسخه چاپی نسخه چاپی
حاجتی:

تمامی مسئولین استانی و کشوری از وضعیت محور سیاهکل به دیلمان اطلاع دارند/ نگرانی مردم به حق است

فرماندار شهرستان سیاهکل گفت: نگرانی های مردم شهرستان سیاهکل از بابت این محور کاملاً به حق است و ما نیز تمام تلاشمان این است تا علاوه بر حفظ کارخانه سیمان دیلمان، وضعیت جاده را نیز بهبود ببخشیم.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از در سیاهکل،فرمادار شهرستان سیاهکل اظهار کرد: ۲ ماه قبل در جلسه ای که با حضور ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل، آقاجانزاده معاون عمرانی استاندار، میر شفیع معاون وزیر راه و شهرسازی و صدیقی فر مسئول شرکت ایمیدرو (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران) در تهران برگزار شد و در آن مصوب شد که شرکت ایمیدرو جاده اسپیلی به کارخانه سیمان را ترمیم و بازگشایی بکند و از آنجا نیز این جاده را به معدن ادامه بدهد.

hajati_farmandar_dar_siahkal1

حاجتی افزود: همچنین قرار است تا یک جاده ۹ کیلومتری از کارخانه سیمان به لاریخانی، بدون اینکه از داخل شهر گذر کند، احداث بشود و پس از آن ۲۲ کیلومتر نیز از مسیری که منابع طبیعی در حال استفاده کردن آن است، تا لونک احداث شود.
وی با اشاره بر اینکه برای ساخت این محور ۲ قرارداد با پیمانکار بسته شده است گفت: در حال حاضر شرکت خدک سازه در سه و نیم کیلومتر ابتدایی محور سیاهکل به دیلمان در حال انجام کار است و یک قرارداد ۱۱ کیلومتری نیز به ارزش ۱۳۵ میلیارد ریال با این شرکت بسته شده است.
فرماندار شهرستان سیاهکل با اشاره بر اینکه با کمک ندیمی تمامی مسئولین استانی و کشوری را از وضعیت این محور مطلع کرده ایم اذعان کرد: نگرانی های مردم شهرستان سیاهکل از بابت این محور کاملاً به حق است و ما نیز تمام تلاشمان این است تا علاوه بر حفظ کارخانه سیمان دیلمان، وضعیت جاده را نیز بهبود ببخشیم.
حاجتی تصریح کرد: ساخت محور سیاهکل به دیلمان در دراز مدت به پایان خواهد رسید، به همین جهت، در جلسه ای که با حضور شعبانپور مدیرکل راه و شهرسازی، منتظری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، نماینده معاون عمرانی استانداری گیلان و مسئولین کارخانه گیلان سبز دیلمان برگزار شد مبلغ ۲۰ میلیارد ریال برای ترمیم این محور مقرر شد و این کار مورد تأیید حسن نیا معاون راه داری وزیر راه و شهرسازی نیز قرار گرفت.

وی در رابطه با جلسه ای که با نعمت زاده وزیر صنت، معدن و تجارت برگزار شد گفت: با پی گیری و همراهی ندیمی توانستیم در هفته گذشته به همراه شعبانپور مدیر کل راه و شهرسازی به دیدار نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت برویم.

8212

فرماندار شهرستان سیاهکل ادامه داد: وزیر تأکید کرد که توافقاتی که از قبل بین کارخانه سیمان، وزارت راه و شهرسازی و ایمیدرو انجام شده است هر چه سریعتر صورت بگیرد. که امیدواریم با این دستور در ساخت این محور تسریع بشود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه