تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۲-۹:۱۶ ق.ظ
کد خبر : 14580
نسخه چاپی نسخه چاپی
پاسخی به مشاور روحانی؛

قربانی: این آقایان هرچه دارند از همین مردم دارند

مشاور رییس جمهور، در جدیدترین اظهار نظر خود گفت: راننده تاکسی و یا یک لبو فروش در مسائل کشوری منجمله موضوع هسته ای چه اظهار نظر منطقی می توانند داشته باشند. دبیر مجمع نمایندگان گیلان در واکنش به اظهار نظراخیر یکی از مشاوران رئیس جمهور گفت: این آقایان هرچه دارند از همین مردم دارند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از آستان خبر، محمدحسین قربانی، با اشاره به اینکه آقای سریع‌القلم هرچه دارد از مردم ایران دارد اظهار کرد: این انقلاب برای همه مردم است و مردم ما ثابت کردند که دارای بصیرت، آگاهی و بینش سیاسی هستند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با اشاره به نقش نظارتی مردم در امور مختلف تصریح کرد:  مردم ما هم در گفتار و هم در رفتار آنقدر بصیرت و آگاهی دارند که بتوانند دولت‌مردان و نمایندگان خودشان مورد نقد قرار دهند.

وی در ادامه با تأکید بر نگاه نظارتی مردم افزود: مردم باید علاوه بر سیاسیون بر رسانه‌ها هم نظارت داشته باشند تا از این طریق نظراتشان را به گوش مسئولین برسانند.

لازم به ذکر است محمود سریع القلم از مشاورین رییس جمهور، در جدیدترین اظهار نظر خود گفت: راننده تاکسی و یا یک لبو فروش در مسائل کشوری منجمله موضوع هسته ای چه اظهار نظر منطقی می توانند داشته باشند!!!

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه