تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۳۹۲-۱:۱۵ ب.ظ
کد خبر : 1355
نسخه چاپی نسخه چاپی
سردار کارگر رئيس بنياد حفظ آثار

دستگاههای اجرایی موظف به همکاری برای ساخت پارک موزه دفاع مقدس در استان هستند

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور نیز در این دیدار با اشاره به پیشینه ارزشمند مردم گیلان در دوران جنگ تحمیلی گفت : شایسته ی مردم این استان است که از داشتن موزه دفاع مقدس بهره مند شوند .

 به گزارش ۸دی نیوز کیهان هاشم نیا در دیدار رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه ترویج فرهنگ مقاومت ، ایثار ، جهاد و شهادت وظیفه ای همگانی است گفت : در همین راستا کمک به ساخت پارک موزه دفاع مقدس در گیلان تنها محدود به بنیاد  حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در استان نیست و همه دستگاههای اجرایی متناسب با سهمشان موظف به همکاری اند .

وی افزود : دستگاههای اجرایی در کنار نیروهای مسلح موظف به همکاری به ساخت پارک موزه دفاع مقدس در استان هستند چرا که دفاع مقدس و ارزش های والای آن منحصر به شخص ، گروه  و سازمان خاصی نیست و همه ی ملت ایران به آن تعلق خاطر اساسی دارند .

dsc957

استاندار گیلان خاطر نشان ساخت : همچنین به منظور پی گیری های بیشتر برای ساخت  پارک موزه دفاع مقدس در رشت اعتبار لازم برای انتقال ساختمان بنیاد  حفظ آثار و نشر ارزش های دوران دفاع مقدس استان به محل ساخت پارک موزه اختصاص می یابد تا کارها بصورت میدانی و قرار گاهی پیگیری شود .

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور نیز در این دیدار با اشاره به پیشینه ارزشمند مردم گیلان در دوران جنگ تحمیلی گفت : شایسته ی مردم این استان است که از داشتن موزه دفاع مقدس بهره مند شوند .

 سردار بهمن کارگر افزود : در زمینه ی ساخت این موزه به هر اندازه که در گیلان کار شود این آمادگی در کشوروجود دارد تا اعتبار لازم اختصاص یابد .

وی همچنین با اشاره به سابقه ی رئیس جمهور در دوران دفاع مقدس افزود : در دولت دکتر روحانی انگیزه ی کافی برای فعالیت در بحث دفاع مقدس وجود دارد .

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور گفت : این انگیزه به خوبی در وزرای دولت و معاونین رئیس جمهور هم وجود دارد و باید از این فرصت برای ساخت و تکمیل پارک موزه های دفاع مقدس در کشور بهره برد .

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه