تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۲-۸:۱۳ ق.ظ
کد خبر : 12970
نسخه چاپی نسخه چاپی
استاندار در نشست شورای عالی اسلامی استان:

نباید از مسئولیت ها به عنوان یک فرصت برای تبلیغات استفاده شود

باید تلاش شود با خدمت به مردم و عمران و آبادانی، شادی را در بین جامعه افزایش دهیم و لبخند را برلبان مردم بنشانیم نه اینکه شرایطی پدید آید که پس از هر بارندگی ، دغدغه آبگرفتگی و سیل را داشته باشند .

به گزارش ۸دی نیوز  نخستین نشست شورای عالی اسلامی استان روز گذشته با حضور نجفی،  استاندار گیلان در سالن جلسات استانداری  برگزار گردید.

استاندار گیلان در این نشست  گفت : از هرمسئولیتی باید برای خدمت به مردم استفاده کرد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نکنیم و در هرحال خداوند را ناظر برکارهایمان بدانیم .

نجفی افزود : مردم گیلان مردمی شریف ، با فرهنگ و بزرگی هستند و حقشان است که مسئولانشان راستگو ، صادق ، خدمتگزار و امانت دار باشند .

jpg337

وی با بیان اینکه شوراها ، فرصتی برای شهروندان است که خودشان را به عنوان یک خادم معرفی کنند اظهار داشت : در قرآن کریم و همچنین دربیانات رهبری معظم انقلاب همواره براهمیت موضوع شورا و مشورت تأکید شده است .

استاندار گیلان در ادامه با اشاره به نقش شوراها در تصمیم گیری های کلان شهرها گفت : اندیشه ریاست محترم جمهور و دولت تدبیر و امید ، حضور و استفاده از همه تفکرات در دولت است .

نجفی ادامه داد : امروز فرصتی برای این عزیزان فراهم شده است تا برشوراها و ارکان عمرانی شهرهای استان نظارت کرده و در برنامه ریزی استان نقش ایفاکنند .

وی به انتخاب هیأت رئیسه شورای عالی استان اشاره کرد و اظهار داشت : هیأت رئیسه شورای عالی استان وظیفه دارند از همه ارکان شورادر تصمیم گیری ها بهره ببرند چرا که اساس شورا برمشورت بنانهاده شده است .

استاندار گیلان با بیان اینکه نباید از مسئولیت ها به عنوان یک فرصت برای تبلیغات استفاده شود ، تصریح کرد : باید تلاش شود با خدمت به مردم و عمران و آبادانی، شادی را در بین جامعه افزایش دهیم و لبخند را برلبان مردم بنشانیم نه اینکه شرایطی پدید آید که پس از هر بارندگی ، دغدغه آبگرفتگی و سیل را داشته باشند .

jpg336

آقاجانزاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان هم در این نشست شوراها را نهادی مردمی  و برخواسته از متن جامعه دانست و گفت : اعضای شورای عالی اسلامی استان با همدلی و وحدت کامل در جهت عمران و آبادانی گیلان گام بردارند .

در ادامه این جلسه اعضای شورای عالی استان ضمن انتخاب هیأت رئیسه این شورا، سوگند نامه را قرائت کردند .

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه