تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۲-۹:۰۵ ق.ظ
کد خبر : 12792
نسخه چاپی نسخه چاپی
رهبری املشی در جمع بسیجیان

ظریف متعهد ترین افراد به نظام و کشورمان است و هر قدمی که برمیدارد برای عزت این کشور است

این نماینده مجلس گفت: همه مسائلی که در مذاکرات صورت گرفت مورد تائید رهبر انقلاب است و ما باید خوشحال باشیم که در چنین دورانی رهبر مدبر، انقلابمان را رهبری میکند.

به گزارش ۸دی نیوز رهبری املشی  در جمع بسیجیان  املش حاضرگفت: خدا شمارا تفضل کرده که از بین تمامی گروهها در بسیج حاضر شده اید.

نماینده مردم رودسر و املش اسرائیل را بعنوان دشمن اصلی دانست و گفت: این فکر که آنها خیر ما رامی خواهند اشتباه بزرگیست و ما باید افتخار کنیم که در دنیا  حرف حق را میزنیم و این دشمنی ها بابت همین حرف حق زدنهاست.

rahbariamlashi

وی با اشاره به مذاکرات اخیر گفت :این مذاکرات باعث شد ما حرفمان را در  دنیا ثابت نماییم و این یعنی کشورمان بسیار قدرتمند است.

محمد مهدی رهبری املشی خاطرنشان کرد همه این پیروزیها تحت رهبری رهبر فرزانه انقلاب است،  رهبری که در هیچ زمانی هیچ ترسی به دل راه نداده و نخواهد داد بجز ترس از خدا.

این نماینده مجلس گفت: همه مسائلی که در مذاکرات صورت گرفت مورد تائید رهبر انقلاب است و ما باید خوشحال باشیم که در چنین دورانی رهبر مدبر، انقلابمان را رهبری  میکند.

وی افزود : مشکلات اقتصادی مان وقتی حل میشود که بتوانیم از درون مشکلات را حل نمائیم و این نیاز به حضور شما جوانان بسیجی دارد.

رهبری املشی بیان نمود :  شما جوانان باید در میدان حاضر باشید و هرمشکلی که سر راه این نظام پیش آمد بردارید و آمریکا این دشمن بزرگ از همین حضور شماها میترسد .

وی از آمادگی مجلس برای استفاده از بسیجیان در عرصه های مختلف گفت و افزود  : ما همه مان به این اعتقاد داریم که مشکلات جامعه به لطف خداوند و کمک شما بسیجیان حل خواهد شد.

نماینده مردم رودسر و املش بسیجیان شهر رانکوه با بیان اینکه وزیر امور خارجه در مجلس حاضر شدو به گزارش مذاکرات پرداخت گفت: ظریف متعهد ترین افراد به نظام و کشورمان است و هر قدمی که برمیدارد برای عزت این کشور است.

منبع: املش ما

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه