تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۲-۲:۲۳ ب.ظ
کد خبر : 12676
نسخه چاپی نسخه چاپی
محمود احمدی افزادی

حکمی که مجری تلویزیون از دولت روحانی گرفت

چندی پیش خبری توسط خبرگزاری مهر منتشر شد که از انتصاب یک مادر و پسر در دو عنوان متفاوت در یک وزارت خانه حکایت داشت. این پسر خانواده کسی نیست جز مجری دیشب برنامه گزارش صد روزه دکتر روحانی!

به گزارش ۸دی نیوز چندی پیش خبری توسط خبرگزاری مهر منتشر شد که از انتصاب یک مادر و پسر در دو عنوان متفاوت در یک وزارت خانه حکایت داشت.

 این پسر خانواده کسی نیست جز مجری دیشب برنامه گزارش صد روزه دکتر روحانی!

«محمود احمدی افزادی» که در سال ۸۶ هم سابقه مدیریت دانشکده خبر را داشت، ۲۳ مهرماه با حکم «محمد خدادی» مدیر عامل ایرنا، به دانشکده خبر رفت تا کلید اتاق ریاست این دانشکده را تحویل بگیرد.
وی دیشب مجری مصاحبه با رئیس جمهور بود که به مراتب از حیدری در مقابل رئیس جمهور منفعل تر عمل کرد.

nf00286607-2

احمدی افزادی پیش از این مدیرکل اخبار شبکه جام جم، مدیرکل ارتباطات مرکز پژوهشهای صداوسیما ، عضو هیئت علمی دانشکده صداوسیما بوده است. ضمن این که به عنوان «مشاور» در کنار اکبر ترکان هم حضور دارد. احمدی غیر از این ها سابقه اجرای برنامه تلویزیونی «نگاه یک» را هم دارد و برنامه زنده «شب آفتابی» در شبکه تهران هم از جمله فعالیت های فعلی او به عنوان تهیه کننده و مجری در تلویزیون است.

 nf00286607-1

اما مادر وی «عفت شریعتی» که سابقه نمایندگی مردم مشهد در مجلس شوری اسلامی و سخنگویی و نائب رئیسی در کمیسونهای فرهنگی و اجتماعی مجلس را دارد، روز ۲۳ مهرماه با حکم علی جنتی، به عنوان مشاور وزیر ارشاد در اموربانوان ابقا شد. شریعتی ۶۱ ساله که مشاور اموربانوان وزیرارشاد دولت دهم هم بود، سه شنبه گذشته با حکم وزیر جدید ارشاد، در سمت خود ابقا شد. شریعتی، مدرک کارشناسی در رشته تاریخ و تمدن ملل، کارشناسی ارشد عرفان اسلامی و کارشناسی ارشد مدیریت دارد و تدریس دانشگاهی و تحصیلات حوزوی هم در کارنامه او به چشم می خورد. / افکار نیوز

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه