تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۵-۱۱:۱۶ ق.ظ
کد خبر : 123689
نسخه چاپی نسخه چاپی

رقابت های کاراته لیگ نونهالان و نوجوانان گیلان برگزار شد

رقابت های کاراته قهرمانی لیگ نونهالان و نوجوانان استان گیلان با انجام هفته سوم و چهارم در رشت پیگیری شد.

به گزارش ۸دی، رقابت های کاراته قهرمانی لیگ نونهالان و نوجوانان استان گیلان جمعه شب با انجام هفته سوم و چهارم در رشت پیگیری شد.

در این دوره از رقابت ها ، ۱۴ تیم در بخش کومیته (مبارزه ) و هفت تیم در بخش کاتا حضور دارند که در سالن آکادمی کاراته استان گیلان در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت با هم به رقابت پرداختند.
در پایان هفته چهارم این رقابت ها و در بخش کاتا ، تیم خانه کاراته رشت (ب) با انجام پنج مسابقه و کسب ۹ امتیاز تیمی و ۳۰ امتیاز انفرادی در صدر جدول قرار گرفت ، تیم های کاراته هتل صبوری رشت و چای رفاه آستانه اشرفیه با انجام چهار مسابقه و کسب ۹ امتیاز تیمی و ۲۱ امتیاز انفرادی به تریتب در مکان های دوم و سوم قرار دارند.
همچنین در رقابت های کومیته (مبارزه) و در گروه الف که با حضور هفت تیم پیگیری می شود ، تیم کاراته هتل صبوری رشت با انجام دو مسابقه و کسب شش امتیاز تیمی و ۳۹ امتیاز انفرادی در صدر جدول قرار گرفت.
تیم آکادمی کاراته باقری(الف) نیز با انجام دو مسابقه و کسب شش امتیاز تیمی و ۳۰ امتیاز انفرادی در مکان دوم جدول این گروه قرار دارد و تیم آکادمی کاراته رشت (الف) با انجام دو مسابقه و کسب شش امتیاز تیمی و ۲۷ امتیاز انفرادی سوم است .
در رقابت های گروه (ب) نیز که هفت تیم حضور دارند ، تیم کاراته بنیاد رهنما با انجام سه مسابقه و کسب ۹ امتیاز تیمی و ۴۰ امتیاز انفرادی صدرنشین است ، باشگاه قاسمی آستانه اشرفیه با انجام دو مسابقه و کسب شش امتیاز تیمی و ۳۱ امتیاز انفرادی دوم است و تیم کاراته مبارزان رشت با انجام دو مسابقه و کسب شش امتیاز تیمی و ۳۰ امتیاز انفرادی در رتبه سوم قرار دارد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه