بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۲-۱۰:۰۰ ق.ظ
کد خبر : 12210
نسخه چاپی نسخه چاپی
سرهنگ محمد علی علیزاده خبر داد:

نخستین جشنواره ی طرحها و اقدامات ابتکاری پایگاههای مقاومت بسیج مساجد

در سومین روز هفته ی بسیج نخستین جشنواره ی طرحها و اقدامات ابتکاری پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات گیلان با تقدیر از ارائه دهندگان آثار برتر در رشت برگزار شد.

به گزارش ۸دی نیوز، در سومین روز هفته ی بسیج نخستین جشنواره ی طرحها و اقدامات ابتکاری پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات گیلان با تقدیر از ارائه دهندگان آثار برتر در رشت برگزار شد.

دبیر نخستین جشنواره طرحها و اقدامات ابتکاری پایگاههای مقاومت بسیج مساجد و محلات گیلان هدف از برپایی این جشنواره را شناسایی استعدادهای مبتکر، خلاق و صاحب نظر اعلام کرد.

سرهنگ محمد علی علیزاده افزود: ۲۸ اثر به دبیر خانه جشنواره طرح ها و اقدامات ابتکاری پایگاههای مقاومت بسیج مساجد و محلات ارسال شده بود که در بررسی اولیه ۱۸ طرح برای ارائه انتخاب شد وی افزود: آثار برتر برای ارائه به جشنواره ی سراسری که دهه ی فجر امسال در تهران برگزار خواهد شد ارسال می شود.

دبیر نخستین جشنواره طرح ها و اقدامات ابتکاری پایگاههای مقاومت بسیج مساجد و محلات گیلان تصریح کرد : عمده ترین طرحهای ارائه شده در این جشنواره را در خصوص تشکیل گروه های جهادی – مهندسی – ورزشی برای ارتقاء روحیه ی کمک به مستضعفان – استعداد یابی جوانان مستعد و ارائه مشاوره های عمرانی به دست اندر کاران تولید است. فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در مراسم افتتاحیه این جشنواره بسیج را مظهر اقتدار ملی برای خود کفایی و مقابله با ترفندهای دشمنان برشمرد و تصریح کرد: عظمت ملت ایران در ۳۵ سال گذشته در پرتو تلاش های خالصانه و بدون ادعای بسیج تبلور یافته است.

سردار هامون محمدی شناسایی استعدادها و ظرفیت های جوانان بسیجی را زمینه خلق حماسه های ماندگار در ابعاد مختلف اقتصادی – صنعتی – اجتماعی – ورزشی و فرهنگی دانست و گفت: برای ورود به دوره ی تمدن اسلامی باید علاوه بر اصلاح سبک زندگی، ظرفیت های علمی، اجتماعی و اقتصادی را در راستای خودکفایی و تولید هدایت کنیم./ خبر گیلان

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه