تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۲-۳:۰۴ ب.ظ
کد خبر : 12055
نسخه چاپی نسخه چاپی
تأمینی در گفتگو با 8دی نیوز:

برخی با سخنان خود شاید قصد پیشگیری از ورود اصحاب فتنه گیلان به استانداری را داشته باشند

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اظهارات برخی از بزرگان سیاسی استان مبنی بر حلقه بستن اصحاب فتنه گیلان در استانداری گفت: برخی از سیاسیون استان صحبتهایی در این مورد می کنند شاید قصد پیشگیری دارند.

حسن تامینی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ۸دی نیوز با اشاره به بحث های حاشیه ای که این روزها از گوشه و کنار استان مبنی بر تغییرات مدیران دستگاه های اجرایی گیلان به گوش می رسد با تاکید بر اینکه در خواستی از نمایندگان جهت بررسی گزینه های پیشنهادی برای پستهای استان مطرح نشده است اظهار کرد: بازار شایعات و بحث های حاشیه ای درباره احراز اشخاص در پستهای ادارات، مدیران، معاونان و فرمانداران بسیار داغ است اما اینکه به طور مستقیم از ما نمایندگان راجع به شخص خاصی برای پست مشخصی نظر خواهی شود چنین امری روی نداده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست مجمع نمایندگان با استاندار گیلان افزود: در این نشست در رابطه با تغییر مدیران در سطح استان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با اشاره به اینکه  نمایندگان بر این امر توافق نظر دارند که حق استاندار است، افرادی را که قرار است با او کار کنند خودش انتخاب کند در ادامه بومی بودن، بررسی خطوط سیاسی و عدم دخالت سایر مسئولان در انتصابات استان را مورد تاکید قرارداد.

تامینی با تصریح بر اینکه باید به دور از سیاست‌بازی در راستای رشد و پیشرفت استان تلاش شود با تاکید بر مصوبه مجمع نمایندگان مبنی بر اینکه افراد خود را به شکل موردی تعرفه نکنند گفت: اگر چه وظیفه نمایندگان قانون گذاری است ولی بر این نکته تاکید می شود که هرجا احساس کنیم که وزارتخانه و استانداری نظر به جابه جایی مدیر، معاون و یا مجموعه سیاسی را دارد که نیاز به حضور نمایندگان است حضور پیدا خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه در مجموع مسئولیت انتصابات در استان بر عهده استانداری نهاده شده است اظهار کرد:  نمایندگان نیز موارد را در مجمع نمایندگان به بحث خواهند گذاشت.

وی با اشاره به اظهارات برخی از بزرگان سیاسی استان مبنی بر حلقه بستن اصحاب فتنه گیلان در استانداری  با اظهار بی اطلاعی از افراد تشکیل دهنده حلقه دور استاندار بیان کرد: برخی از سیاسیون استان صحبتهایی در این مورد می کنند شاید قصد پیشگیری دارند ولی از ما نظر خواهی نکرده اند و نه اینکه چیزی به گوش ما در این باره رسیده است.

يک ديدگاه

  1. ناشناس گفت:

    بابا دکتر نوبخت داره با نفوذ سیاسی خود استان را به باشگاه سیاسی تبدیل می کند
    چطور می شه حساس ترین و کلیدی ترین پست اقتصادی رو به یک سرکرده فتنه بدن

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه