تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۲-۳:۱۲ ب.ظ
کد خبر : 1197
نسخه چاپی نسخه چاپی
همزمان با سراسر كشور صورت مي گيرد :

آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در استان گیلان

طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس همزمان با سراسر کشور از تاریخ ۰۲/۰۶/۹۲ در استان گیلان نیز آغاز گردیده است.

به گزارش ۸دی نیوز، معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اعلام این مطلب افزود : با توجه به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس و دانشگاهها تقاضا برای خرید لوازم التحریر، کیف و کفش و سایر لوازم مربوطه افزایش می یابد، این طرح در این ایام به اجراء گذاشته می شود.

به گزارش۸دی نیوز، محمد فیض افزود : در راستای این طرح با هدف جلوگیری از کمبود عرضه و یا افزایش غیر منطقی قیمت کالاهای مورد نظر، با هماهنگی سایر دستگاههای ذیربط اقدامات ویژه ای در نظر گرفته می شود.

وی تصریح کرد : نظارت بر تامین و توزیع لوازم التحریر، پوشاک، کیف و کفش و روپوش مدارس، ممانعت از فروش لوازم التحریر خارجی و فاقد استاندارد و کیفیت لازم، نظارت بر رعایت نرخهای تعیین شده کالاهای مذکور و نظارت بر عملکرد آموزشگاهها و مدارس غیر انتفاعی و سرویسهای ایاب و ذهاب مدارس از جمله موارد مهم در اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس می باشد.

فیض افزود : از جمله برنامه های مهم مربوط به این طرح اجرای گشتهای مشترک بازرسی با همراهی بازرسان اصناف و نمایندگان تعزیرات حکومتی در سراسر استان و برخورد با تخلفات احتمالی می باشد.

وی همچنین گفت : جهت بهبود کیفیت فعالیت نمایشگاههای عرضه مستقیم کالای پاییزه در سطح استان و نظارت بر عملکرد غرفه ها، بازرسان این سازمان بهمراه بازرسان اصناف حضوری مؤثر در نمایشگاههای مذکور خواهند داشت.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان همچنین از بهره گیری ظرفیت مناسب ناظران افتخاری در اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در استان خبر داد.

 

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه