بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۲-۱۰:۱۴ ق.ظ
کد خبر : 11936
نسخه چاپی نسخه چاپی
کوچکی نژاد:

به استاندار گیلان هشدارمی دهم اجازه ندهید از حماسه سازان ۸دی گیلان انتقام بگیرند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی:به استاندار محترم هشدار می دهم که مراقبت کنند و نگذارند دیگران برای ایشان تصمیم بگیرند. سعی کنند در تصمیم گیری ها و انتصاب افراد سوابق و عملکرد افراد درحوادث فتنه گون را درنظر و روش اعتدال را رعایت کنند و نگذارند انتصابها ازحد اعتدال خارج شوند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از احرارگیل، مهندس کوچکی نژاد درارتباط با حرکت های خزنده حامیان فتنه ۸۸ برای تصاحب مدیریت اجرایی  استان اظهارداشت:  نیروهای مومن و انقلابی استان مراقبت کنندکه سرنوشت استان به دست افراد بی تعهد و کسانی که دربحرانها برعلیه مردم حرکت کردند نیفتد.

وی ضمن برشمردن حوادثی نظیر جنگ، ۱۸تیر، مجلس ششم، فتنه ۸۸ درارتباط با احتمال وقوع توطئه ای جدید اظهارداشت : اخیراًزمزمه هایی شنیده می شود که افراد فرصت طلب درحال تصاحب پست های کلیدی استان  وبرنامه ریزی برای توطئه ایی جدید می باشند.

وی یادآورشد: به استاندارمحترم که فردی متدین ، انقلابی ، اعتدال گرا که خود همه ی طیف های استان گیلان را می شناسد هشدارمی دهم که مراقبت کنند و نگذارند دیگران برای ایشان تصمیم بگیرند . سعی کنند در تصمیم گیریها و انتصاب افراد سوابق وعملکرد افراد درحوادث فتنه گون رادرنظر و روش اعتدال را رعایت کنندونگذارند انتصابها ازحد اعتدال خارج شوند.

نماینده رشت خطاب به آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه رشت یادآورشد: به نماینده محترم ولی فقیه دراستان و امام جمعه رشت تاکید می نمایم حضرتعالی که درجریان فتنه ۸۸جلودارحرکت های مردمی بودید و به جای حماسه سراسری ۹دی یک روز زودتر حماسه ۸دی را درگیلان تدارک  دیدید که آن حماسه ماندگارمورد تشویق مقام معظم رهبری قرارگرفت و الحق آن حرکت مردمی بعنوان نقطه افتخارآمیز در دهه اخیر موجب افتخارگیلانیان شد؛ اجازه ندهید ازحماسه سازان ۸دی گیلان انتقام بگیرند و افرادی که درخانه های تیمی برعلیه مردم، نظام و جنابعالی توطئه می کردند امروز درهمان خانه های تیمی درارتباط با پست های حساس استانی تصمیم گیری نمایند.

کوچکی نژاد نسبت به برخی  تیم سازی ها و زیرسازیهای افراد فتنه جو برای انتخابات آینده  هشدارداد و گفت: به هیئت نظارت شورای نگهبان  استان ونیروهای امنیتی هشدارمی دهم مراقب برخی ها که دارنداز فتنه گران حمایت می کنند باشند.

وی خاطرنشان کرد: برخی ها به مراجعه کنندگان  می گویند که مامسئولین همه ی پست های استان را بسته ایم!! گمان ما اینست که انتصابات و تعرفه های اخیر برای پست های مهم استان، نتیجه  بستن همین آقایان با فعالین  و حامیان فتنه ۸۸دراستان می باشد.

کوچکی نژاد افزود: البته تغییرات امری عادی و پذیرفته شده است . تغییراتی که درجهت اهداف بلندنظام باشد نه درمقابل نظام و خلاف جهت اهداف نظام.  تاکید بنده این است که دلسوزان نظام ، انقلاب ومتدینین مراقب آسیب ها دراستان باشند.

۴ ديدگاه

 1. سلام. با دومطلب به روزم:
  ۱- بسیجی منتظر حکم حکومتی نیست،منتظر اشاره رهبری است.۲-علی مطهری وتناقضی که درآن گرفتارآمده.
  موفق باشید. هفته بسیج مبارک.

 2. ناشناس گفت:

  وای که امروز اصحاب فتنه جایزه میگیرند در فتنه ۸۸ اینان دانشجویان دانشگاه گیلان را به اعتصاب تشویق می کردند حالا یکی شده رئیس دانشگاه یکی هم شده رئییس بودجه استان
  بعد اساتیدی که مقاومت می کردند همه گوشه نشین هستند
  خدایا با انقلاب چه می کنیم؟
  فردا که این بد سابقه ها دوبار ه فتنه کردند به چه امیدی جلویشان بایستیم؟

 3. ناشناس گفت:

  انتصاب عوامل فتنه ۸۸ در دانشگاه گیلان نه تنها انتقام است بلکه دهن کجی به همه عناصر حماسه ساز ۸ دی در استان است

 4. ناشناس گفت:

  این انتصابات اعتدال نیست انتقام است

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه