تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۲-۱۰:۲۵ ق.ظ
کد خبر : 10376
نسخه چاپی نسخه چاپی
روزنامه صهیونیستی هاآراتص:

هشدار نتانیاهو به کری درباره توافق با ایران

کری از اظهارنظر درباره این جلسه خودداری کرد. هدف وی جلوگیری از تقابل با اسرائیل در فضای عمومی بود، اما نتانیاهو تصمیم گرفت به تنهایی در این باره اظهارنظر کرده و هر توافق احتمالی بین ایران و شش قدرت جهانی را به شدت رد کند.

به گزارش سرویس سیاسی ۸دی نیوز، روزنامه صهیونیستی هاآراتص (haaretz) نوشت: نتانیاهو به جان کری هشدار داد که هرگونه توافقی بین ایران و غرب برای اسرائیل الزام آور نخواهد بود.

 هاآرتص افزود: صبح جمعه، در یک جلسه پرتنش که پیش از عزیمت جان کری برای شرکت در گفتگوهای ۱+۵ و ایران برگزار شد، نتانیاهو به کری گفت، اسرائیل خود را متعهد به هرگونه توافقی که بین ایران و قدرت های جهانی صورت بپذیرد، نخواهد دانست.

 در ادامه این گزارش آمده است: کری از اظهارنظر درباره این جلسه خودداری کرد. هدف وی جلوگیری از تقابل با اسرائیل در فضای عمومی بود، اما نتانیاهو تصمیم گرفت به تنهایی در این باره اظهارنظر کرده و هر توافق احتمالی بین ایران و شش قدرت جهانی را به شدت رد کند.

نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس با بیان اینکه “ایرانی ها بهترین معامله قرن خود را انجام می دهند” افزود: من شنیده ام که ایرانی ها با لبخند به ژنو آمده اند، آن ها دلیل خوبی برای این خندیدن دارند./ جام

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه